Elektronická evidence tržeb

aneb - nebojte se Babiše!

Mějte své daně pod kontrolou

o každé účtence si sami rozhodnete

Ze zákona nepodléhají všechny účtenky daním  a proto je potřeba takové účtenky v systému odlišit. Jde především o personální účty, nebo třeba o účet majitele, nebo hostující kapely. 

Takové účtenky nejsou příjmem a nepodléhají danění a tím i EET. Náš systém jako jediný umí tyto účtenky odlišit od ostatních.

Náš systém je cenově nastaven tak, že nezatíží rozpočet ani té nejmenší hospůdce.

Nájemné

Soudruh Andrej si neuvědomuje, že provoz i té nejmenší hospůdky má spoustu nákladů a jen málo z obratu zbývá - pokud vůbec. Pokud nejste přímo v pronájmu, tak se musíte o prostory starat. Pokud v nájmu jste, pak vyděláváte v podstatě na nájem.

Vlastní závozy

Většina provozů si sama zajišťuje vlastní závoz zboží. Zboží z oficiálního rozvozu (třeba Cola) je předraženo, tak hledáme akce a slevy, aby se vůbec vyplatilo hospůdku provozovat. Toto Babiš také nezná.

Výplaty

Obrovskou položkou jsou náklady na personál. Nejen výplaty, ale zejména to, co personál splete, nebo nakrade. Ani tyto náklady nikdo podnikatelům nekompenzuje - platíme to z obratu. Tedy i toto nám ponižuje již čistý zisk.

Ušetřete

Náklady spojené s pořízením a provozem kasy se sami brzy zaplatí z úspor. Zbytek roku již šetříte své finanční prostředky tím, že používáte správný a férový software. Navíc lze pokladnu plně odepsat z daní, nebo využít jednorázové úlevy.

O nás

Kvalitní a cenově dostupný software vyrábíme a dodáváme na českém a slovenském trhu již od roku 1996. Za tu dobu naše produkty prošli řádným a odladěným vývojem a to zejména díky intenzivní spolupráci s uživateli. Díky této spolupráci se nám podařilo vytvořit naše produkty tak, aby funkcionalitou pokrývali všechny aspekty podnikání a potřeby uživatelů. 

Zároveň klademe velký důraz na přehlednost a jednoduchost obsluhy. Našich produktů se tak nemusíte bát - jsou přívětivé a přátelské za všech okolností. I netechnické osoby tak lehce zvládnou naše produkty používat. Snadno se i sami programy naučíte používat, jelikož jsou intuitivní.

Pokud byste si ale i tak nevěděli rady, jsme zde pro Vás a po celou dobu s Vámi ochotně projdeme všechna úskalí, se kterými byste si případně sami nevěděli rady.

Více zde

Copyright MySOFT.cz © 2016. All Rights Reserved.