foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+420 - 4111 90 111
helpdesk@mysoft.cz

Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že se blíží spuštění Elektronické evidence tržeb (EET) a že jsme si všimli, že většina uživatelů našich systémů ještě nemá nastaveny údaje do EET, doporučujeme toto učinit co nejdříve, abyste mohli funkce EET řádně využívat a vše fungovalo, jak má. 

Zde Vám poskytujeme pár informací a rad, jak na to.

V případě, že využíváte naše EET servery jako prostředníka, doporučujeme do aplikace zadat Vaše přihlašovací údaje na náš licenční server. Jsou to stejné jména a hesla, které používáte pro přístup k licencím, pro zadávání unikátních čísel a podání žádosti o vygenerování aktivačních údajů - obdrželi jste tyto přístupy v rekapitulaci objednávky.

Pokud nemůžete své přihlašovací údaje nalézt, můžete si o jejich poslání pořádat zde: https://licence.mysoft.cz/heslo.php

Po přihlášení k licenčním klikněte v nabídce na tlačítko "Změna os. údajů" a následně buďto potvrďte své údaje (pokud jste tak již neučinili), nebo zde máte možnost nahrát na server obdržené certifikáty.

Certifikáty jsou celkem tři a jsou následujícího typu:

AUTH - Certifikační autorita (tj. certifikát ICA)
ROOT - Finanční správa
USER - Poplatník - tedy Váš osobní certifikát pro komunikaci s Finanční správou

U každého je potřeba zadat i hesla tak, jak jste je obdrželi od Finanční správy.

Pokud chcete certifikát vyměnit za jiný, prostě zvolte nový soubor, vyberte typ certifikátu (AUTH/ROOT/USER), zdejte heslo k certifikátu a odešlete. Je nutné nahrát alespoň USER certifikát, pokud chcete používat náš EET server (pro Windows XP). Máte-li Windows Vista a vyšší (7, 8, 10), pak můžete s Finanční správou komunikovat přímo a není potřeba používat náš EET server. Ostatní uživatelé (zejména XP) by ale bez něj neměli možnost služby EET používat, jelikož nižší Windows nemají podporu zabezpečení komunikace vyšší úrovně.

Hesla po uložení neověřujeme, toto se děje až při samotné komunikaci s EET. Pokud jej tedy zadáte chybně, nebude Vám komunikace pokladního zařízení správně fungovat. Systém Vás na to upozorní.

Pokud byste si nevěděli rady, kontaktujte naši zákaznickou podporu na e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., rádi Vám pomůžeme.

Vážení zákazníci,

\r\n

s radostí si vás dovolujeme informovat, že již máme opět plně funkční ústřednu a s tím i všech 200 našich pevných linek. Aktuálně se nám tak již dovoláte nejen na firemní GSM brány, ale už opět i na naše původní pevné linky. Společně s tím jsme opět spustili funkce call centra a to nejen pro potřeby naší firmy a projektů, na kterých se podílíme, ale i pro širokou veřejnost.

\r\n

Více informací naleznete zde

\r\n

Hlavní nabídka naší firmy se nachází na svém původním čísle:

\r\n

+420 - 4111 90 111

BarCode Generator

Historie verzí

Verze a jejich popis změn uvádíme až od verze 5.1, tedy od 15.06.2016. Předchozí změny jsou k dispozici u instalace, nebo na naší zákaznické podpoře.

Verze 5.1 (15.6.2016)

  • Automatické uložení a načtení posledního nastavení parametrů kódu (systém si pamatuje poslední stavy)
  • Zpřístupnění možnosti BETA testů (přihlášení a odhlášení k BETA testování + základní nastavení)
  • V rámci BETA testů zprovozněn komunikátor
  • v rámci BETA testů uvolněna k testům funkce pro tisk hromadného kódu
  • Nový aktualizační nástroj přímo z aplikace (bez použití externích aplikací)

Vážení návštěvníci,

od 21.6.2016 jsme plně přešli na zabezpečenou webovou komunikaci našich hlavních webů, na kterých se používají osobní údaje. Pod licenci LetsCrypt tak jsou naše weby plně zabezpečeny a komunikace mezi Vaším počítačem a našimi servery tak probíhá plně zabezpečeně. Z Vašeho pohledu se nic nemění a vše funguje i nadále stejně. Rozdíl je v tom, že komunikace je šifrována důvěryhodným certifikátem a nelze ji po cestě mezi Vámi a námi odposlechnout. Veškerá data jsou tak plně bezpečná a nelze Vám třeba podstrčit jiné stránky, nebo získat citlivá data.

Máme tímto způsobem zabezpečeny všechny naše weby, tedy ty, které přímo provozujeme a to včetně objednávkového a licenčního systému, nebo shopu. 

Co se týče zákaznických webů v rámci naší služby WebHostingu, velmi rádi Vám je bezplatně zabezpečíme. Stačí o to jen požádat naši zákaznickou podporu a my vše potřebné zařídíme.

Pevně věříme, že tímto krokem zajistíme spolehlivější a bezpečnější provoz našich webů a tím se napomůže větší bezpečnosti na internetu. 

Hezký den

MySOFT.cz

Letní snížení cen

\r\n

Od 1.6.2016 snižujeme ceny nižších verzí systému Bar a Restaurace.

\r\n

Bar a Restaurace

\r\n

Nově můžete zakoupit licence systému Bar a Restaurace za tyto ceny:

\r\n

LIGHT: 1 490Kč nyní 990Kč
NORMAL: 1 990Kč nyní 1 490Kč
DELUXE: 2 100Kč nyní 1 990Kč
FULL: 2 590Kč

\r\n

FULL s modulem KLUB: 3 890Kč
Samotný modul KLUB: 1 490Kč

\r\n

!!! SLEVA JE PLATNÁ DO 31.8.2016 !!!

\r\n

Kompletní ceník všech našich produktů naleznete zde.

\r\n

Objednávat můžete kliknutím zde.