foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+420 - 4111 90 111
helpdesk@mysoft.cz

Společně s našimi software produkty Vám nabízíme dodání společně se značkovými počítači DELL, řady GX.

\r\n \r\n

Tato PC se nám v provozu velmi osvědčila. Jde o energeticky úsporná kompaktní PC, která se zbytečně nehřejí, mají reprezentativní design. Spotřeba těchto PC jde do výkonu a ne do zbytečného, ztrátového tepla. Všechna naše PC mají předinstalovaný operační systém Microsoft Windows XP Professional. Na PC je originální štítek pravosti systému Microsoft Windows XP Professional, licence jsou plně legální a jsou v ceně PC. Díky dobrým skladovým zásobám a spolehlivému dodavateli Vám tato PC nabízíme za neuvěřitelné ceny. Jedná se o krátkodobě použitá, nebo dlouhodobě skladovaná PC v čistém prostředí, stroje jsou jako nové a je na ně poskytnuta řádná, dvouletá záruka.

\r\n

Jmenovitě ukázkové sestavy:

\r\n

Sestava vhodná pro všechny naše systémy:

\r\n
    \r\n
  • CPU 3,4GHz Dual Threaded
  • \r\n
  • RAM: 1024MB 
  • \r\n
  • HDD: 40GB
  • \r\n
  • OS: Windows XP Professional
  • \r\n
\r\n

Cena: 3 990Kč

\r\n

K profesionálnímu nasazení systému VideoBroadcaster doporučujeme využít 1gbit (a více) lokální síť s použitím optimalizovaného datového úložiště pro archiv a zálohy, naším doporučením je kterýkoliv z vyšších modelů QNAP úložišť, který má dvě a více Gbit síťová rozhranní. Je nutno, kvůli nižší době odezvy, síť nakonfigurovat vhodně (trochu odlišnější způsob zapojení kvůli rozdělení směrů přenosu, je třeba rozdělit duplex do každého směru).

\r\n

Ukázková sestava není jediná, je možné provést konfiguraci dle představy zákazníka. Ke všem sestavám je možno dodat originální DELL monitor 19", případně jiný, kvalitní monitor. V případě zakoupení software produktů společně s PC, jsou tyto produkty na daném PC již nainstalovány a zaktivovány pro přímé použití na straně zákazníka. Stačí tedy jen PC zapnout a můžete rovnou fungovat. 

\r\n

K pokladním systémům je možno objednat i dodání periferií (pokladní tiskárna, pokladní zásuvka, čtečka čipů, čtečka čárového kódu, pokladní váha a další).