MySOFT.cz

WebHosting - Základní informace

Created: Thursday, 25 June 2015 13:12 | Last Updated: Thursday, 26 January 2017 16:08 | Published: Thursday, 25 June 2015 13:12
Written by Super User

WebHosting

Naše nabídka WebHostingu je nejvýhodnější na trhu.

Všechny weby jsou hostovány na serverech s linuxovým operačním systémem CENTOS 5.5. Součástí všech variant je pošta (POP3, POP3S, IMAP, IMAPS, SMTP, zabezpečené SMTP), mySQL/mySQLi databáze, FTP přístup, podpora PHP, vlastní administrace, WebMail (adresář, filtry, automatická odpověď atd). Na požádání je možno zřídit i CRON. U nevyužitých schránek je možno jejich kapacitu předat jiné schránce, v případě potřeby (potřebujete-li větší kapacitu na některou schránku, je možno ji použít z jiné schránky). U nás máte neomezený přenos dat, možnost použít mod_rewrite, vlastní .htaccess, neomezený počet subdomén a další nadstandardní služby. U neomezeného e-mailu je kapacita pošty sdílena všemi schránkami. Maximální velikost jedné odeslané zprávy u nás je 100MB. Webhosting u nás je možno objednat pouze s roční platbou. Můžete si u nás objednat i registraci, nebo prodloužení domén CZ, COM, NET, ORG, INFO, EU za jednotnou cenu 195Kč.

Naše servery jsou připojeny přímo na NIX, konkrétně v serverovně společnosti INTERNET CZ v Ktiši. Přípojný bod je až 30GBit FULL duplex.