Software and Web developement

Navigace

A A A

Nejjednodušší Pokladna pro každého JEN ZA 299KČ!
BEZ MĚSÍČNÍCH POPLATKŮ.

 

Hlavní prodejní panel Pokladníčka

Pokladníček je velmi jednoduchá aplikace, která nepotřebuje sklad. Můžete si ji dokonce napojit na Elektronickou evidenci tržeb a můžete rovnou prodávat. EET je kdykoliv vypnutelné!

Potřebujete-li plnohodnotnou pokladnu, naleznete ji kliknutím zde.

Zadáte každou prodávanou položku přímo, bez nutnosti vést sklad, zadáte cenu a zvolíte sazbu DPH. Ihned je vystaven a vytištěn doklad s FIK a BKP kódem a tím je splněna zákonná povinnost evidovat tržby. Zadáním názvů položek splníte i povinnost uvedení označení zboží, kterou vyžaduje Česká Obchodní Inspekce (ČOI). Pokladníček se učí! Již jednou zadané položky Vám bude příště našeptáváním nabízet. Nemusíte tak složitě vždycky zadávat stejné zboží. Navíc lze definovat až 25ks nejběžnějšího sortimentu do přímé volby.

Nic složitého, jde o velmi jednoduché řešení, které splní Vaši povinnost evidovat a přitom Vás nezatíží ani finančně, ani Vás nezatíží složitým zaučováním se systémem.

U nás nevybíráme žádné měsíční poplatky, nenutíme Vás zbytečně kupovat zařízení, ani Vám nevnucujeme nic dalšího. Lze použít jakékoliv PC s Windows, nebo Linuxem. Licencování u nás je roční a na jednu licenci máte k dispozici až pět aktivací. Jen u nás máte doživotní bezplatné aktualizace kdykoliv. Vhodné jak pro plátce, tak pro neplátce DPH.

Nově (od 1.7.2017) Pokladníček obsahuje i obrazovku s možností definice až 25ti nejběžnějších položek, které tak lze prodávat pomocí rychlé volby klikem na tlačítko zboží.

Další náhledy z nastavení:

 Nastavení

Výběr z definovaného zboží

 

Náš nejlepší software

Právě přítomno: 4568 hostů a žádný člen

Joomla Templates by Joomla-Monster.com