Software and Web developement

Navigace

A A A

Aktualizace

Informace ohledně aktualizace našich produktů

Všechny naše aplikace přímo v sobě obsahují aktualizační nástroj, pomocí kterého je možné produkt přes internet aktualizovat. Systém sám si stáhne potřebné aktuální komponenty a provede přechod na ně. Vždy u nás platí, že všechny novější verze si rozumí s daty verzí starších, takže se nemusíte bát aktualizaci provést. Pokud by nové funkce postrádali některé informace, systém se Vás na ně zeptá, případně si scházející data vytvoří sám v základním nastavení.

V aplikaci hledejte většinou v hlavní nabídce slovo "Aktualizace", nebo "UpDate". Také jde spustit ve složce aplikace ručně soubor Update.exe. Dále postupujte podle instrukcí na obrazovce.

Pokud byste potřebovali provést aktualizaci ručně, máte k dispozici archiv, ze kterého je možné jednotlivé soubory stahovat ručně. Toto se hodí například pro místa, kde není k dispozici internet a vy potřebujete data přenést třeba na flash disku. Rovněž se to hodí v systuaci, kdy Vám zabezpečení počítače nedovolí automatickou aktualizaci z programu. Doporučujeme stáhnout všechny soubory z dané složky aplikace a nahradit je (přepsat) v cílovém PC v instalační složce. U každého produktu je tento archiv pojmenován complete.zip a nikdy nepřepisuje nastavení - stačí tedy rozbalit do složky s programem a přepsat existující soubory. Není třeba se bát, že by smazal nastavení, nebo data.

Vždy si předem původní data zálohujte pro každý případ!

Tento archiv naleznete kliknutím zde

Náš nejlepší software

Právě přítomno: 4516 hostů a žádný člen

Joomla Templates by Joomla-Monster.com