Software and Web developement

Navigace

A A A

Bar a Restaurace - Doplňkové služby

Nevíte si rady, nebo nemáte čas? Nenecháme Vás v tom.

Pro provoz systému je potřeba jej správně nastavit, případně je potřeba provést řadu úkonů. Ne každý uživatel si s tím však umí poradit, proto jsme zavedli tuto volitelnou nabídku doplňkových služeb. Pokud si poradíte sami, není třeba ji využít, ale pro ty z Vás, kteří si s něčím nevědí rady, nebo prostě jen nemají čas, pro Vás je k dispozici tato nabídka - nenecháme Vás v tom.

Službu je možné využít jak místně (tedy buďto přímo na zařízení v našich prostorách, nebo u zákazníka - pokud tam je technik již přítomen pro jiný účel), tak vzdáleně za pomocí dálkové správy počítače (Vzdálená plocha Windows, nebo třeba TeamViewer apod.).

ZÁKLADNÍ ÚKONY

Úkon: Cena za úkon:
Instalace systému ZDARMA
Aktivace licence ZDARMA
Nastavení parametrů EET ZDARMA

NASTAVENÍ SKLADU

Úkon: Cena za úkon:
Prvních maximálně 100 položek skladu 800Kč / 100 položek
Každých dalších 100 položek skladu 600Kč / 100 položek
Jednotlivé položky (mimo balíky po 100ks)* 9Kč / položku
Expresní příplatek (za přednostní dodání) 50%

* U nastavení skladu je nejmenší možná platba 500Kč, tedy v případě naskladnění jednotlivých položek do 55 položek. Objednat samostatně položky je nutno domluvit individuálně.

U počítání položek je potřeba brát v úvahu i receptury, tedy základní jak surovinu, tak i následné receptury jsou všechny samostatnou položkou (například Pivo - 1ks je SUD a další dva kusy jsou malé a velké pivo - tedy 3 položky skladu, i když sud je skryt z prodejního panelu, skladem je přítomen).

 

 

Náš nejlepší software

Právě přítomno: 4401 hostů a žádný člen

Joomla Templates by Joomla-Monster.com