Software and Web developement

Navigace

A A A

DirectMail

Systém pro odesílání hromadné e-mailové pošty

Stáhnout / Download

Direct Mail je nový produkt, který spojuje sílu elektronické pošty a reklamy. Oslovte statisíce i miliony uživatelů e-mailu jedním tahem.

Direct Mail je výborným marketingovým nástrojem, který Vám pomocí jednoduchého průvodce pomůže s přípravou i realizací reklamních kampaní pomocí e-mailu. Má příjemný editor zpráv, kde můžete způsobem, jako ve Wordu vytvářet své reklamní zprávy obvyklým způsobem. K dispozici máte všechny běžně používané nástroje, včetně možnosti použít obrázky, tabulky apod. K předchozím kampaním se můžete vracet, upravovat je a případně znovu použít.

Pro zjednodušení práce a pro mnohem širší využití je v systému integrována funkce propojení s www stránkou, takže pokud máte informační stránku na webu, je velmi jednoduché ji systémem rozeslat.

Přímo pomocí programu, bez nutnosti použít jakýkoliv poštovní server zprávy rovnou hromadně rozešlete.

Nemáte kontakty na potenciální příjemce? Nevadí!

DirectMail obsahuje doplňkovou funkci pro prohledávání registru podnikatelských subjektů. Volitelně tak máte možnost přímo v programu vyhledávat a třídit veřejné informace dle kategorií subjektů a přehledně tak získat nové kontakty na své potenciální nové zákazníky. Databázi můžete rovnou použít a nově nalezené klienty rovnou oslovit. K dispozici je databáze čítající před dva miliony subjektů, které vlastní IČ. Pomocí přehledného průvodce přesně naleznete jen ty kontakty, které jsou přesně cíleni do Vašeho oboru podnikání.

Náš nejlepší software

Právě přítomno: 3660 hostů a žádný člen

Joomla Templates by Joomla-Monster.com