Software and Web developement

Navigace

A A A

Postaráme se Vám kompletně o Vaše webové stránky.

Můžete tak mít vlastní web, aniž byste museli vůbec rozumět počítačům, nebo i počítač mít. Stránky Vám klidně i vytvoříme, zaregistrujeme doménu a zřídíme hosting na našich serverech. postaráme se úplně o vše, co se Vašich stránek týče. Vy nám jen vždycky dáte vědět, co chcete na svých stránkách změnit, nebo zveřejnit, co přidat za obrázky a my všechny Vaše požadavky operativně co nejrychleji zapracujeme. Váš web bude vždycky aktuální, aniž byste museli sami vynakládat jakoukoliv sílu.

Postaráme se Vám i o technickou správu domény, tedy o nastavení DNS, o zřízení a správu e-mailových schránek, FTP účtů a o vše ostatní, co se provozu týče. Nutností je mít doménu na našem webhostingu, který je nejlevnější na trhu a přitom s nejlepšími parametry.

CENA:

Cena za správu webu se odvíjí o počtu úkonů a jejich rozsahu. Vybere si úplně každý.

Základní sazba je 100Kč měsíčně a zahrnuje dva úkony (max. 30 minut práce).

Následně se cena přičítá s každým dalším úkonem (30Kč za maximálně 15minut práce), který si objednáte (o který požádáte e-mailem, telefonicky atd).

Naše služby Vás tak nijak nezruinují a máte vždy plně pod kontrolou, kolik Vás provoz stojí. Pokud jednorázově (například před sezonou) potřebujete hodně úkonů, výjde Vás to podle počtu úkonů jednorázově více, než třeba po zbytek roku, kdy je úkonů minimum. U konkurence byste platili každý měsíc stejnou vysokou částku, u nás můžete ušetřit, jelikož si zaplatíte jen to, co sami budete potřebovat a co využijete.

Tato služba je určena zejména těm uživatelům internetu, kteří se neumějí, nebo nechtějí starat o web, ale své stránky chtějí, nebo potřebují.

Náš nejlepší software

Právě přítomno: 4410 hostů a žádný člen

Joomla Templates by Joomla-Monster.com